Kurumsal

Marka Tescil Şirketi

Marka Tescil Şirketi, 2009 Yılında İstanbul'da faaliyete geçen Yükselen Medya Yazılım E-Ticaret ve Bilgi Teknolojileri şirketinin bir iştirakidir.

Şirketimiz bünyesinde bulunan hukukçu marka vekillerimiz ile binlerce bireysel ve kurumsal marka çözümünü sunmanın verdiği deneyim ile hali hazırda devam eden yüzlerce yurtiçi ve yurtdışı marka tescil ve marka danışmanlığını üstlenen şirketimiz, siz müşterilerimize marka tescil başvuru sürecinden, marka yenileme hizmetine kadar tüm marka çözümlerini sunmaktadır.

Alanında uzman ve profesyonel temsilcilerimiz, tüm sürecinizinde evrak yönetimini itina ile gerçekleştirir. Marka vekillerimizin gerçekleştirdiği her işlem tarafınıza SMS ve E-Postaya bildirilir ve böylelikle siz değerli müşterilerimiz yapmış olduğunuz her başvurunun, tüm sürecinden haberdar olursunuz.

Marka gelişen teknolojiler ve pazarlama stratejileri sebebiyle, ticaretinizi savunan ve koruma altına alan en önemli yatırım haline gelmiştir. Şirketlerin ve/veya onlara bağlı ürün ve hizmetlerin markalaşma süreci, bilinirliği arttırma, ürün ve hizmetlerin kârlılığına giden yolda başlangıçta atılması gereken en önemli adımdır.

Marka Tescil Şirketi olarak, markalaşma sürecinizde sizlere profesyonel marka danışmanlığı ve çözümleri sunmaktan onur duyarız.