Marka Adres Değişikliği

Marka tescil başvurunuzu yaparken firmanızın ve sizin adres bilgileriniz isteniyor ve sicile kaydediliyor. Adres bilgileriniz değiştiği takdirde Türk Patent ve Marka Kurumu’na yeni adres bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir. Yeni adresinizin kayıtlarda güncellenmesi için marka adres değişikliği işlemlerini gerçekleştirmelisiniz.

Marka adres değişikliği işlemleri hem marka yenileme belgeleriniz için hem de resmi ya da özel kurumlardan size gelecek tebligatların ulaşabilmesi için mutlaka yapılmalıdır. Yapılmadığı takdirde bilgi ve belgelendirmeler eski adresiniz üzerinden yapılır ve olumsuz durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Yeni adres bilgileriniz ile Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvuru yaptıktan sonra sicilde kayıtlı adres bilgileriniz güncelleniyor. Adınıza kayıtlı birden fazla marka var ise hepsinde yeni adresiniz güncellenir. Adres bilginizin sicilde güncellendiğine dair ayrıca bir bilgilendirme ya da belge gönderilmiyor.

Marka adres değişikliği işlemleri çoğu zaman bir hafta sürüyor. Bazı zamanlarda bir haftadan da kısa olmaktadır.

Marka adres değişikliği hizmetlerimiz hakkında aşağıdaki formu doldurarak bilgi alabilir, marka vekillerimize ve avukatlarımıza tüm detayları danışabilirsiniz.

Kurum Harcı : ,00
Hizmet Bedeli : 129,00
KDV : 23,22
Toplam : 152,22

Sepete Ekle