Marka Patenti Sorgulama

Marka patenti, ürün satılan bir sektörde verilen hizmetin güvencesidir.

Kurduğunuz işyerinin iyi kazanç elde edebilmesi ve marka isminin bilinmesi için geniş kitleye ihtiyaç vardır. Bunun için de verdiğiniz hizmetin yalnızca size özel olması gerekir. Bunun nedenini örnekle açıklamak gerekirse bir ürünü müşterilerinize satabilmek için kullanılmamış olması gerekir. Müşterileriniz yalnızca kendilerine özgü olanı tercih eder. Marka patentine sahip olduğunuzda sunduğunuz hizmet sadece size özel kalır.

Marka patenti, ait olduğu ürün veya hizmeti koruma altına alarak diğer firmaların bu hizmeti taklit etmesini engelleyerek marka sahibinin yasal hakları kullanmasını sağlar. Logo, marka sahibi izni dışında hiçbir yerde kullanılamaz ve kimse farklı bir ürüne logoyu bastırarak marka adı altında izinsiz satış yapamaz. Yani marka patenti sayesinde markanız daima zirvede kalabilir.

Gerçek kişi veya kurum adına bu belgeyi almak istiyorsanız marka patenti sorgulama yaparak adınıza herhangi bir belge olup olmadığını ve patent sürenizi öğrenebilirsiniz. Bu sayede süresi dolan patentinizi yenileyebilir, markanıza patent belgesi alabilirsiniz. Patent belgesi yalnızca Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından verilmektedir. Gerekli belgeleri hazırlayarak başvurunuzu yapabilir, dilerseniz marka uzmanlarımıza süreci devrederek kısa sürede patent sahibi olabilirsiniz.

Sizde marka patenti sorgulama hizmetini almak ve sürecinizi 15 yıllık sektörel deneyime sahip hukukçu vekillerimizin yönetmesi için aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.                                                                                                      

Kurum Harcı :
Hizmet Bedeli :
KDV : 0
Toplam : 0

Sepete Ekle