Marka Tescil Şirketi

Ürün veya hizmeti temsil eden marka, firmanın yansımasıdır.

Farklı alanlarda ürün satışı yapan firmalar oluşturdukları marka ile tanınır. Markaların ortak olan tek özellikleri benzersiz olmasıdır. Hiçbir marka diğeri ile benzerlik göstermemelidir. Benzerlik olduğu takdirde müşteriler markalar arasında doğru seçim yapamaz ve bu da marka sahiplerinin haksız kazanç sağlamasına neden olur.

Buna engel olmak için markalar benzersiz olarak tasarlanır. Marka tescil şirketi size markanızı oluşturma konusunda yardımcı olur. Her marka sahip olduğu kişi veya kuruma özeldir. Marka tanıtımı için yapılan reklam ve sloganlar da oluşan marka kadar önemlidir. Firmanıza gelir elde etmek için kazanç sağlamalısınız. Bunun için de her gün daha çok müşteriye hizmet sunmanız gerekir. Oluşan markanın korunması için ise marka tescil yapılması gerekir. Marka tecil sayesinde markanızın tüm hakları size özel kalır. İzinsiz paylaşılamaz, çoğaltılamaz ve kopyalanamaz.

Örneğin markasına tescil almak isteyen kişi veya kurum öncelikle ürüne uygun marka tasarlamalıdır. Daha sonra marka araştırması yapmalı oluşan markaya benzer marka olup olmadığına bakılmalı. Daha sonra kuruma gerekli belgelerle başvuru yapılmalı. Kurumun ayrıntılı incelemelerinden sorunsuz geçerek marka tescili alabilir. Bu işlemleri uzmanlarla beraber yürütmeniz sizin için avantajdır.

Tüm bu işlemleriniz için yardım alacağınız birden fazla marka tescil şirketi bulunmaktadır. Marka tescil şirketleri marka ile ilgili tüm hizmetleri bir arada toplayarak marka uzmanları ile danışanlara hizmet vermektedir. Marka oluşturma, oluşan markanın tescillenmesi, marka tescil süresi, marka devir işlemleri gibi alanlarda hizmet almak istiyorsanız marka tescil şirketlerine başvurabilirsiniz. Günümüzde birçok tescil şirketi danışanlara hizmet vermektedir.

Marka tescil şirketinin hedefi danışanların işlemlerini daha iyi ve kontrollü yapmasını sağlayarak daha kısa sürede halletmektir. Marka ile ilgili işlemleri yapmadan önce yardım alacağınız şirketi çok iyi seçmelisiniz. Mağdur olmamak için daha önce şirketten hizmet alan müşterilerin yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizi uzman kişilere yaptırarak güvenli şekilde dosya takibinizi yaptırabilirsiniz.

Sizde marka tescil şirketleri hizmetini almak ve sürecinizi 15 yıllık sektörel deneyime sahip hukukçu vekillerimizin yönetmesi için aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Kurum Harcı :
Hizmet Bedeli :
KDV : 0
Toplam : 0

Sepete Ekle