Patent Firmaları

Patent firmaları dendiğinde akla ilk olarak marka tescil ve patent şirketleri gelmektedir.

Patent firmaları, marka oluşumundan patent alınıncaya kadar olan sürede dosyanızın yakından takibini yapar. Alanında uzman marka danışmanları sayesinde aklınızda olan sorunlara kısa sürede cevap bulabilirsiniz. Firmamızda hizmet veren marka analiz uzmanları, yeni oluşacak markaların ön analizi, süresi dolan patentin yenilenmesi gibi işlerle ilgilenir. Aynı zamanda farklı ülke-şehir gezerek müşteriye gerekli anda bilgiler verebilir.

Müşteriler patent firmalarıyla çalışarak birçok işlemi kolayca halledebilirler. Uzman marka danışmanları sayesinde kaliteli hizmet alabilirsiniz. Örneğin marka tescil almak isteyen bir kişi marka araştırma, ön inceleme, rakip firmaların markalarını inceleme ve markasını resmileştirdikten sonra koruma altına almalıdır yani marka tescil yaptırmalıdır. Tüm aşamaların dikkatli yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde Türk Patent ve Marka Kurumu dosya incelemenizi yaparken markanıza onay vermez. Bunun önüne geçmek için marka uzmanıyla görüşmelisiniz. Marka uzmanları her aşamayla yakından ilgilenir. Size özgün marka oluşturur ve tescil belgesi alana kadar dosyanızın yakından takibini yapar.

Günümüzde birden çok patent firmaları bulunmaktadır. Logo, fiyat, hizmet ve kalite şartları dolayısıyla hepsi birbirinden farklıdır. Patent firmamız alanında uzman kişilerle size en iyi hizmeti sunmaktadır.7/24 müşteri temsilcilerimizle iletişim halinde olabilir, tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Piyasaya göre %50 daha uygun fiyatlarla hizmet almak istiyorsanız web sitemizden markanıza uygun hizmeti seçerek online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz

Patent firmalarıyla çalışmak size çok büyük avantajlar sağlar. Bu avantajlardan en önemlisi yapılacak işlemin her anının takip edilmesi ve bu süreçte hatasız ilerlemektir. Çünkü marka ile ilgili her işleminiz Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yapılmaktadır. Kurum marka ve marka sahibiyle ilgili araştırmalar yaparken hataya yer vermez. Gerekli belgenin alınabilmesi için eksiksiz şekilde evrak hazırlamalısınız. Patent firmaları sayesinde bunu yapabilir, sürecinizi daha sağlıklı ilerletebilirsiniz.

Sizde patent firmaları hizmetini almak ve sürecinizi 15 yıllık sektörel deneyime sahip hukukçu vekillerimizin yönetmesi için aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Kurum Harcı :
Hizmet Bedeli :
KDV : 0
Toplam : 0

Sepete Ekle