TPE Marka

Marka aynı sektörde hizmet veren firmaları birbirinden ayırmaya yarayan yazı, harf, şekil ve rakamlardan oluşan ifadelerdir.

Herhangi bir alanda hizmet vermek için öncelikle kendinize özgün bir marka oluşturmalısınız. Bu marka okunuş, yazılış ve görsel anlamda diğer markalar ile benzerlik göstermemelidir. Çünkü en ufak bir benzerlik müşterilerin tercihini etkileyerek satışlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Tamamen benzersiz markanızı oluşturduğunuzda rakiplerinize karşı güçlü imaj vermek ve markanızı korumak için tescil etmelisiniz. İşte markaya ait tüm bu işlemler TPE marka ile yapılmaktadır.

TPE marka; markanın korunması, marka sınıfları ve markanın oluşturulması gibi işlemlerle ilgilenen yasal bir kuruluştur. Bu kurumda markanıza ait her işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Markanızın tescil edilmesi de yalnızca bu kurum tarafınca yapılmaktadır. Tescilli marka müşterilere daima en iyi hizmeti sunar ve sektördeki diğer firmalardan kendini ayırır. Markanın zararı doğrultusunda yapılan her hamleye karşı markanın yasal haklarını savunur.

TPE marka tescili sayesinde markanızı güvence altına alarak uzun yıllar güvenle hizmet verebilirsiniz. Kuruma yapacağınız başvuru ile marka tescil belgesini alabilir, dilerseniz marka uzmanlarımıza süreci devrederek kontrollü ve hızlı şekilde markanızı koruma altına alabilirsiniz.

Sizde TPE marka hizmetini almak ve sürecinizi 15 yıllık sektörel deneyime sahip hukukçu vekillerimizin yönetmesi için aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Kurum Harcı :
Hizmet Bedeli :
KDV : 0
Toplam : 0

Sepete Ekle