TPE Marka Araştırma

TPE marka, sektörde müşterilere hizmet vermek için kendinizi tanıtmak amacıyla kullanacağınız isim, harf, logo ve yazılar bütünüdür.

Kendi markanızı oluştururken dikkat çekici, sade, anlaşılır ve benzersiz olmasına dikkat etmelisiniz. TPE marka araştırma sizlere kolaylık sunarak oluşturduğunuz markaya benzer markaları bulup logolarıyla beraber karşınıza getirmektedir. Bu araştırma sonrasında oluşturduğunuz markanızı koruma altına almalısınız. Çünkü sektörde hizmet veren sayısız firma arasında kendinizi ön plana çıkarmak ve verdiğiniz hizmetin yalnızca size özel kalmasını sağlamak için marka tescil belgesine ihtiyacınız var.

Marka tescili Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından verilen ve markayı güvence altına alan resmi bir belgedir. Bu belgeye sahip her markanın hukuki hakları vardır. Marka sahibi bu hakları markasını kopyalayan, marka logosunu izinsiz baskılayan ve markanın itibarını zedeleyecek davranışta bulunan kişi veya kişiler için kullanabilir. Tescil belgesi almak istiyorsanız gerekli bir takım evrakları hazırlayarak başvuru yapmalı, ardından da süreci takip etmelisiniz.

Marka tescil belgesine sahip kişiler tescil belgesinin aktif kullanılabilir durumunu öğrenmek için TPE marka araştırması yaparak son durum hakkında bilgi sahibi olabilir. 10 yıllık süreyle kullanılan bu belgenin bu süreç sonunda tekrar kullanılabilmesi için mutlaka yenilenmesi gerekmektedir. Yenilenmeyen belgeler kullanılamaz ve marka savunması yapılamaz.

Sizde TPE marka araştırma hizmetini almak ve sürecinizi 15 yıllık sektörel deneyime sahip hukukçu vekillerimizin yönetmesi için aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.                                                                                                       

Kurum Harcı :
Hizmet Bedeli :
KDV : 0
Toplam : 0

Sepete Ekle